• bilgi@eniyifirmarehberi.com
  • 0553 831 0155
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
390 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: ÇAĞLAR ÖZTÜRK
  • ADRES: Emek caddesi Siyavuşpaşa mahallesi Bahçelievler İstanbul
  • TELEFON: 0 (553) 788 7979
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 19:00
SERVİS SAATLERİ 09:00 - 19:00
SERVİS YERLERİ BALIKESİR

FİRMA HAKKINDA

Kullandığınız deponun malzemesi ne olursa olsun bulunduğu ortamın sıcaklık, nem ve muhafaza ettiği suyun PH değerlerine bağlı olarak üç ay gibi kısa bir sürede sağlığınızı olumsuz etkileyecek riskli patojen ajanların yuvası haline gelecektir. Dünyada her yıl 200 milyon insan sularla bulaşan hastalık ve enfeksiyonlara yakalanmakta ve yaklaşık 2 milyon insan da su kaynaklı enfeksiyonlar nedeniyle hayatını kaybetmektedir.

Su deposu temizliği ; uzun süreli kesintilerde 3 ayda bir, rutin dönemlerde 6 ayda bir periyodik olarak tekrarlanması gereken bir hizmettir.

İnsan sirkülasyonunun yoğun olduğu sosyal tesis konaklama ve yaşam alanları, büyük endüstriyel kuruluşların fabrika ve şantiye sahaları gibi yerlerde su sebilleri, su ihtiyacını hızlı ulaşım ve pratik kullanımı gibi nedenlerle karşılaması temas yoluyla bir çok enfeksiyon etkeninin yayılmasını kolaylaştırmaktadırlar.

Su sebili temizliği ; aylık, ve 3 aylık periyotlar ile periyodik olarak tekrarlanması gereken bir hizmettir.

Su sebillerinin sağladığı avantajlar yanında sağlığımız açısından birçok tehlikeyi barındırdığı da bir gerçektir.

Öncelikle su sebillerinde kullanılan damacanaların taşıdığı suların kaynağı ve hangi işlemlerden geçirildiği çok önemlidir.

Yetersiz arıtma işlemleri ve dezenfeksiyon uygulamaları daha dolum aşamasında bir risk oluşturmakta, elle temasın yoğun olduğu sebillerde fiziksel bulaşma yoluyla fekal koliform bakteri türleri ve paraziter patojenlerin oluşması, bunun dışında su kaynaklarının dönemsel olarak kirliliğinin arttığı ve bulaşıcı salgın hastalıklara sebep olan patojen bakteri ve mikroorganizma yükünün arttığı durumlar nedeniyle yapılan su sebili temizleme ve dezenfeksiyonu büyük önem arz etmektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.