• bilgi@eniyifirmarehberi.com
  • 0553 831 0155
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
108 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: ptdynamicizmir
  • ADRES: Ilıca Mah. Palandöken Sok. No:4/B Narlıdere / İZMİR
  • TELEFON: 0 (535) 015 6500
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ İZMİR

FİRMA HAKKINDA

2018 yılında Uzman Fizyoterapist Gülşan Akça Bilgili tarafından kurulan PT Dynamic, İzmir Narlıdere’de fizyoterapist eşliğinde klinik pilates ilkesini benimseyen bir kuruluş olarak yola çıktı. PT Dynamic olarak öncelikli hedefimiz ; koruyucu sağlık ve fitness alanlarında danışanlarımız için kalıcı bir sağlıklı yaşam inşa edebilmektir.
Tekrarlı kullanım, duruş bozuklukları, hareketsiz yaşam veya travmalar sonucu oluşabilen kas- iskelet sistemi rahatsızlıklarında , danışanın mevcut durumu, hikayesi, gerekli fizyoterapi değerlendirmeleri ve postür analizi de yapılarak kişiye özel bir egzersiz programı çıkarılır. Düzenli takip edilen egzersiz seanslarının arasında ara ölçümler yapılarak gelişiminiz takip edilir ve sizlerle paylaşılır. Egzersiz seansları daha önceden deneyiminiz olsa bile klinik pilatesin beş temel prensibi anlatılarak başlar ve gerekli kontrol kazanılıncaya dek mat üzerinde devam eder. İlerleyen seanslarda , fizyoterapistinizin sizin için uygun gördüğü ekipmanlarda, yine size özel modifiye edilmiş egzersizlerle takip edilirsiniz. Kliniğimizde mat pilates, reformer / tower pilates , CoreAlign , Bosu, TRX, Oov, MoTR ekipmanlarımız seans içinde gerekli ve yeterli etkiyi sağlayabilmek için kombine olarak kullanılabilmektedir.
Ağrılı kas- iskelet sistemi rahatsızlıkları, romatizmal hastalıklar ( Romatoid artrit, osteoartrit, Ankilozan Spondilit gibi ), duruş bozuklukları, bel ve boyun fıtığı, fibromiyalji, osteoporoz, denge eğitimi, fitness, antenatal ve postnatal pilates (hamile pilatesi), yoga, kadın sağlığı ve pelvik taban eğitimi, spor yaralanmaları ve sporcu sağlığı alanlarında , alanında uzman fizyoterapistlerle klinik pilates yapmak için kliniğimize bekleriz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.