• bilgi@eniyifirmarehberi.com
  • 0532 050 54 41
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
617 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: murat aberfu gürses
  • ADRES: in önü cad e havuz market gündogan bodrum
  • TELEFON: 0 (252) 333 0048
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 20:00

FİRMA HAKKINDA

Bir havuza veya havuzunuz için kapsamlı desteğe mi ihtiyacınız var? O halde doğru yerdesiniz.

Bodrum Deva Havuz size havuz malzemelerinden, havuz yapımına kadar her alanda ürün ve hizmet desteğini sunuyor. Bodrum ve çevresindeki tüm uygulama ve servis desteği ihtiyaçlarınızı profesyonel biçimde karşılarken, havuz ekipmanları ve sarf malzemeleri noktasında Türkiye’nin her yerine ürün satışı yapabiliyoruz. Turizm standartlarında verdiğimiz hizmetlerimiz, deneyim ve kalite standartlarımız kapsamında sizlere en nitelikli çözümler olarak sunuluyor ve bu kalite standardında sahip olabileceğiniz en uygun fiyatlar size bizim tarafımızdan sağlanıyor. Firmamız, bu alanda sektörün en deneyimli ve en güçlü altyapıya sahip ekibine sahiptir. Havuz mekanik Tesisat LED Havuz aydınlatma sistemleri uygulamalarından izolasyon uygulamalarına, rutin bodrum havuz bakımları tesisat uygulama ve tamiratlarına kadar geniş bir alanda sizlere hizmet veriyoruz. Bodrum deva havuz olarak toplam kalite vizyonu dahilinde, en iyi müşteri deneyimini oluşturma misyonuna sahip olarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

1995’ten Günümüze

Deva Havuz 1995 yılında başladığı faaliyetlerini, her geçen gün daha kapsamlı biçimde sunarak müşteri ihtiyaçlarını hep daha iyi standartlarla karşılamaya çalışmaktadır. Ticari etik ve batı standartlarında kalite bilinci ile hizmet veriyor, gelişen teknoloji koşullarını hizmetlerimize en iyi şekilde adapte ediyoruz. Dünyanın en gelişmiş teknolojileri, yine dünya ile aynı anda bizim hizmet sunumumuz içerisinde yerini alıyor. Başladığımız günden bu yana hassasiyetle standartlarımızı yükseltmek bilincine sahibiz ve bunun için genel geçer ticari standartların dışına çıkmamızın gerektiğinde karlılığı ikinci plana iterek, beğenilen işler üretme bilinciyle hizmet veriyoruz.

Havuz malzemeleri noktasında Türkiye’nin önde gelen kuruluşları arasında yer alan firmamız, perakende sektöründe liderlik vizyonuna sahiptir. Bireysel ve kurumsal ihtiyaçların karşılanması için yeterli stoğa sahip olan bu birimimiz, özel ihtiyaçları da karşılayabilecek tedarik zincirine hakimdir. Ayrıca düzenli olarak çalıştığımız firmaların ihtiyaçlarını kurumsal anlaşmalar kapsamında bütün halinde karşılıyoruz. E-ticaret platformu biçiminde size sunduğumuz sitelerimizden alışverişlerinizi görsel olarak Bodrum Gündoğan da bulunan fiziki e-havuz market mağazamızdan alışveriş yapabilir, dilediğiniz ürünün siparişini buradan e-havuz market.com adresinden vererek, uygun fiyatlarla ürünlerimize ulaşabilirsiniz. Bunun dışında belirttiğimiz gibi bize ulaşarak, ürün ve hizmetlerimize doğrudan da ulaşabilirsiniz.

Teknolojik Araçlarınız Bize Emanet

Firmamız Maytronics Dolphin Havuz Robotları yetkili teknik servisidir. Bunun yanında diğer tüm Bodrum havuz robotları ve teknik havuz ekipmanları için destek verebiliyoruz. Periyodik bakım ve arıza tamir ihtiyaçlarınız için firmamızdan kapsamlı hizmeti deneyimli personellerimiz sunumu ile alabilirsiniz. Tüm teknik servis uygulamalarımızda yetkili teknik servis prosedürleri uygulanır. maytronics protokolleri ışığında sistematik biçimde teknik servis desteği sunuyor ve problemlerin kalıcı olarak giderilmesini sağlıyoruz. Havuzlarınızın yerleşik donanımlarının teknik servis desteğini de alabileceğiniz hizmetlerimiz neticesinde yüksek standartlardaki havuzlara sahip olursunuz.

Havuz Yapım Hizmetleri

Bodrum Havuz; Deva sektörün en yüksek standartlarında havuzlar inşa eder. Gerek mimari, gerekse teknik standartları bakımından inşa ettiğimiz havuzlar dünya standartlarında yer alır. İnşaatın tüm safhalarında kendi ürün ve ekipmanlarımızı kullanır, havuz malzemeleri tedarikçisi de olmamızdan ötürü, ihtiyaç olabilecek herhangi bir ürüne kolayca ulaşabiliriz. Bu sayede süreç, kesintisiz ve sorunsuz biçimde tamamlanır.

Havuz yapım uygulamaları ciddi süreçlerdir. Çok miktarda suyun uygulayacağı basınç nedeniyle burada çok farklı bir inşa teknolojisi söz konusudur. Ayrıca havuzların, devir daim ve temizlik ekipmanlarının, ışıklandırma havuz aydınlatma ekipmanlarının, giriş ve çıkış yollarının da özel olarak belli standartlara uygun biçimde karşılanması gerekir. Kaldı ki, turizm standartlarında bir havuzun yasal boyutta gereklilikleri de söz konusudur. Biz sizin için tüm bu süreçleri tamamlıyor ve ihtiyacınız odağında çözümleri sizlere sunuyoruz. Bize şimdi ulaşarak tüm ürün ve hizmetlerimize en uygun koşullarla ulaşabilir, projelendirmeden, ürün satışına kadar her noktada profesyonel kalite ile şimdi tanışabilirsiniz
https://www.e-havuzmarket.com/

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.